O násSpolečnost Auto Centrum Glos, s.r.o. byla založena roku 2003, ale na trhu s autodíly jsme již od roku 1990, kdy jsme pro Vás otevřeli prodejnu náhradních dílů Auto-Moto Čejč.

Kromě náhradních dílů a příslušenství se specializujeme na velkoobchodní a maloobchodní prodej a montáž autoskel (čelní, boční a zadní). Automobilová skla nabízíme na všechny osobní a nákladní automobily a autobusy. Autoskla můžete zakoupit v naší hodonínské provozovně a nebo si je nechat přivést naším týmem.

 

Další naší specializací jsou profesionální autolakýrnické produkty jako jsou tmely, laky, plniče atd. Každé ráno vyráží náš tým k Vám, aby přivezl právě to, co Vám zrovna chybí.

 

Naše společnost získala oprávnění na ekologickou likvidaci vozidel. Pokud tedy nevíte co s Vaším starým nepojízdným autem, zavolejte nám a my si ho odvezeme a  zlikvidujeme zcela zdarma!

 

Nově nabízíme Chiptuning

Chcete ze svého auta dostat maximum a přitom ještě ušetřit? Nabízíme Vám řešení v podobě úpravy motoru Vašeho vozu. Ušetřete až 15% paliva a zvyšte výkon motoru až o 35%!